Jak możesz pomóc?

Naszym celem jest objęcie jak największej ilości dzieci systematyczną i długotrwałą opieką edukacyjną, zgodną z ich pasjami czy predyspozycjami.

Wspieraj dzieci

z domów dziecka

Wybierz kwotę wpłaty:

Wspieram

Chcielibyśmy móc Ci podziękować,

dlatego prosimy o kontakt do Ciebie

Przekazywanie kwoty będzie kontynuowane przez PayU
Krok 1/2
Sposób #1
Czy wiesz, że...
...roczny koszt opieki nad dzieckiem to 1145zł, czyli tylko 95 zł miesiecznie.
Sposób #2

Zaangażuj firmę

Sposób #3

Organizujesz wydarzenie?

Spraw, by uczestnicy Twojego wydarzenia poczuli się jeszcze lepiej i przekaż część kwoty z biletów wstępu na rzecz dzieciaków ze Szkoły 3.0. Będziemy tak samo wdzięczni, jeśli pozwolisz nam na zorganizowanie zbiórki podczas wydarzenia.
Sposób #4

Jesteś twórcą?

Przeprowadź internetową aukcję na swoim kanale Facebook/Allegro/lub innym. Pokaż, że jesteś otwarty na sprawy społeczne. Zaprezentuj dzieło, przeprowadź licytację, a zebrane środki przekaż na kursy dla dzieciaków z domów dziecka.
Sposób #5

Zostań wolontariuszem

Organizuj ciekawe akcje i zbiórki razem z nami! Zostań e-wolontariuszem: dołącz do nas i promuj akcję w internecie.

Sposób #6

Możesz również po prostu dokonać wpłaty na nasze konto

Numer konta: 64 1160 2202 0000 0003 0400 5412

Dziękujemy!

To dzięki Twojemu wsparciu Szkoła 3.0 może prężnie działać. Dzieciaki odwdzięczą się w przyszłości, programując dla nas wszystkich lepszy świat. My jednak chcemy wyrazić naszą wdzięczność już teraz, dlatego za każdą formę wsparcia otrzymasz od nas specjalne podziękowania.

Komu pomagamy - organizacje partnerskie

Centrum Administracyjne Nr 1 Placówek Opiekuńczo-W