Jak możesz pomóc?

Naszym celem jest objęcie jak największej ilości dzieci systematyczną i długotrwałą opieką edukacyjną, zgodną z ich pasjami czy predyspozycjami.

Wspieraj dzieci

z domów dziecka

Wybierz kwotę wpłaty:

Wspieram

Chcielibyśmy móc Ci podziękować,

dlatego prosimy o kontakt do Ciebie

Przekazywanie kwoty będzie kontynuowane przez PayU
Krok 1/2
Sposób #1
Czy wiesz, że...
...roczny koszt opieki nad dzieckiem to 1440zł, czyli tylko 120 zł miesiecznie.
Sposób #2

Zostań Prowadzącym

Pracujesz w branży IT i chciałbyś przekazywać swoją wiedzę młodszym? Organizujemy grupy dzieci zainteresowanych danym zagadnieniem (programowanie, grafika i wiele innych). Dziś działamy w Krakowie, już niedługo kolejne miasta.
Sposób #3

Zostań Mentorem

Chciałbyś zaangażować się w stałą edukacyjną opiekę nad jednym konkretnym dzieckiem i razem z nami zawalczyć o jego lepszą przyszłość? Łączymy dzieci z dorosłymi na podstawie wspólnych pasji i zainteresowań, a rolą Mentora jest motywacja, opieka, stała pomoc w nauce i przekazywanie wartościowych umiejętności.
Sposób #4

Zostań Liderem Miasta

Jesteś mistrzem organizacji i zawsze marzyłeś o tym, by zmieniać świat na lepsze? Ze Szkołą 3.0 wszystko jest możliwe! Jesteśmy z Krakowa, ale szukamy osób, które razem z nami prowadziłyby akcję w innych miastach.
Sposób #5

Zostań Opiekunem

Lubisz przebywać z dziećmi, sprawować nad nimi opiekę, pobudzać do kreatywnego spędzania czasu? Zostań opiekunem grupy podczas zajęć programowania (lub innych) organizowanych w ramach Szkoły 3.0.
Sposób #6

Zaangażuj firmę

Razem z nami możesz zaangażować całą firmę do pomagania. Organizujemy kampanie społeczne, w które możemy włączyć Twoją organizację, tworzymy komunikaty promocyjne, prowadzimy programy CSR - angażujemy pracowników do prowadzenia zajęć, mentoringu czy organizacji zbiórek i sprawiamy, że wszystkie strony zyskują na wspólnym działaniu.
Sposób #7

Promuj swoją stronę www

Dzięki portalowi whenvi.com możesz przekazać darowiznę, dzięki której wygenerujesz ruch na swojej stronie, promując wybrany przez Ciebie link. To sposób na dodatkowe korzyści z pomagania.
Wejdź na whenvisited
Sposób #8

Organizujesz wydarzenie?

Spraw, by uczestnicy Twojego wydarzenia poczuli się jeszcze lepiej i przekaż część kwoty z biletów wstępu na rzecz dzieciaków ze Szkoły 3.0. Będziemy tak samo wdzięczni, jeśli pozwolisz nam na zorganizowanie zbiórki podczas wydarzenia.
Sposób #9

Licytuj

Zorganizuj internetową akcję na swoim kanale Facebook/Allegro/lub innym. Pokaż, że jesteś otwarty na sprawy społeczne. Przeprowadź licytację, a zebrane środki przekaż na kursy dla dzieciaków z domów dziecka. Dzięki portalowi Allegro Charytatywni możesz zrobić to w bardzo prosty sposób -> nasz cel OPP to Szkoła 3.0.
Zobacz Allegro Charytatywni

Sposób #10

Możesz również po prostu dokonać wpłaty na nasze konto

Numer konta: 64 1160 2202 0000 0003 0400 5412

Dziękujemy!

To dzięki Twojemu wsparciu Szkoła 3.0 może prężnie działać. Dzieciaki odwdzięczą się w przyszłości, programując dla nas wszystkich lepszy świat. My jednak chcemy wyrazić naszą wdzięczność już teraz, dlatego za każdą formę wsparcia otrzymasz od nas specjalne podziękowania.

Komu pomagamy - organizacje partnerskie

Centrum Administracyjne Nr 1 Placówek Opiekuńczo-W